החלפות והחזרות
מעוניינת להחזיר או להחליף פריט? ניתן לעשות זאת בקלות ובפשטות!
שלחי לנו מייל הכולל את פרטי ההזמנה ופריט אותו תרצי להחליף/ להחזיר לכתובת info@jools-jewelry.com


החלפות
ניתן להחליף פריטים שנרכשו באתר עד 21 יום מיום קבלת הפריט, בדואר חוזר או בהגעה לסטודיו שלנו באבן יהודה, בתנאי שלא נעשה בהם שימוש וכנגד קבלה.
לאחר שנקבל את התכשיט, יישלח אליך התכשיט האחר אותו בחרת, בדואר רשום או עם שליח בתוספת תשלום עבור המשלוח/ ההפרש עבור התכשיט
פריטים שנרכשו במבצע או בקטגוריית הסייל ניתנים להחלפה בתוך שבועיים מיום קבלתם.
החזרות

ניתן להחזיר פריטים תמורת זיכוי באתר או החזר כספי עד 14 ימים מיום קבלת הפריט, בדואר חוזר או בסטודיו שלנו, בתנאי שלא נעשה בהם שימוש, שלא נפל בהם שום פגם/נזק וכנגד קבלה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן.

פריטים שנרכשו במבצע או בקטגוריית הסייל ניתנים להחזרה עד שבוע מיום קבלתם.
לא יינתן זיכוי או החזר כספי על דמי משלוח.
תכשיט שנוצר בהזמנה אישית, לא ניתן להחזיר או להחליף
הערות ותוספות

במידה ובחרתם לשלוח אלינו את הפריט בחזרה בדואר, אנא שלחו אותו בדואר רשום בלבד לכתובת: מיטל בר-נוי ת.ד 5423 אבן יהודה 40500, בצרוף החשבונית ופתק עם פרטים להתקשרות כדי שנוכל ליצור איתכם קשר.
עבור מוצר שנרכש בסייל ו/או במבצע תינתן אפשרות החלפה לפי הסכום ששולם עבור הפריט בעת הרכישה וכפי שמופיע בחשבונית העסקה ולא בשווי המחיר המלא של המוצר.
במקרה של ביטול עסקה לאחר שהמוצר נשלח אל הלקוח, יינתן זיכוי כספי מלא עבור הפריט שנרכש פחות דמי המשלוח (דואר רשום/אקספרס/שליחים). הזיכוי יתבצע רק לאחר קבלת המשלוח ובדיקתו. הזיכוי יינתן בתנאי שהמוצר יוחזר ללא שימוש ו/או פגם ו/או נזק. במידה והמוצר הוחזר שלא כאמור בסעיף זה, לא יזוכה המזמין (לא זיכוי כספי ולא שובר זיכוי). יובהר, כי מיטל בר-נוי היא בעלת שיקול הדעת הבלעדי בעניין מצב המוצר המוחזר.
כל זיכוי יועבר לכרטיס האשראי בו בוצעה ההזמנה בלבד, ובהתאם ללוחות הזמנים של חברת האשראי או חברת PAYPAL. עם ביטול העסקה יזוכה אמצעי התשלום שמסרה המשתמשת בניכוי דמי ביטול בגובה 5% משווי העסקה .
אנו עושים את מרב המאמצים והבדיקות להוציא את התכשיטים במצב מושלם. יחד עם זאת, אנו מבינים כי יכול לקרות מצב שבו יישלח אליך מוצר שנפל בו פגם בייצור. במקרה זה, יישלח אלינו הלקוח את המוצר על חשבונו בדואר רשום, ואנו נזכה אותו על
המשלוח. הזיכוי יתבצע רק לאחר קבלת המשלוח ובדיקתו