היי,

אני מיטל, הראש והידיים מאחורי המותג ג'ולס.

מאז שאני זוכרת את עצמי אהבתי אמנות, והיה לי די ברור שיום אחד אתעסק בתחום העיצוב. למרות זאת, בחרתי ללמוד עבודה סוציאלית, אך עם סיום הלימודים הבנתי שאני לא יכולה לברוח מהייעוד שלי - ליצור ולהתעסק ביופי, בחומרים, באופנה ובעיקר בתכשיטים, והחלטתי לעשות לאנשים טוב ממקום אחר. המותג שלי, "ג'ולס", קיים משנת 2011, ומאז אני משתדלת לגרום למי שעונדת אותם להרגיש מיוחדת ולחייך.. 

אני מעצבת גרפית אשר מעצבת וצורפת תכשיטים בעבודת יד, מרביתם במהדורות מצומצמות. המגוון הוא גדול, אבל ייחודי, מסוג התכשיטים שלא רואים כל יום. אני לא אוהבת להיות מיינסטרים, ולא נופלת לטרנדים. כל תכשיט שאני מעצבת, הוא תכשיט שהייתי רוצה לעצמי. 

התכשיטים שלי מיוצרים תוך מחשבה על אסתטיקה, נוחות, והחיבור שלהם לגוף האישה. בכל תכשיט מושקעת תשומת לב מלאה והוא עובר ליטוש והשקעה עד שהוא מושלם, כיאה לפרפקציוניסטית שבי.

כל התכשיטים מיוצרים בעבודת יד בסטודיו שלי באבן יהודה. ייצור מקומי הוא הוא חלק מהאני מאמין שלי. כל התכשיטים מעוצבים ומיוצרים בארץ, וכל הספקים והמפעלים שלוקחים חלק בתהליך הייצור של התכשיטים שלי הם מישראל.  

אני יודעת שאתן אוהבות תכשיטים (לפחות כמוני), ושחשוב לכן להתחדש בתדירות גבוהה, ולכן אני משתדלת שכל התכשיטים שלי יהיו במחירים נגישים, ואני עובדת כל הזמן על עיצוב תכשיטים חדשים והרחבת הקולקציות. 

*אם ראיתם תכשיט שאהבתם ואתם רוצים לשנות אותו מעט, או שיש לכם רעיון למשהו ואתם מחפשים מישהו שיוציא אותו לפועל, צרו איתי קשר. אני מקבלת גם הזמנות מיוחדות. 

כל תכשיט ניתן להכין גם מזהב טהור/ כסף.